Zaznacz stronę

Organizacja imprez sportowych

10 czerwca 2016 r. rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Na francuskich stadionach rozegranych zostało 51 meczów. Wszystkie można było obejrzeć na telebimie w Amfiteatrze Miejskim w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

Piłkarskie Euro to jedna z najbardziej atrakcyjnych medialnie imprez sportowych. Zainteresowanie piłką nożną jest olbrzymie, a wspólne oglądanie meczów ma zupełnie inny ładunek emocjonalny. Wiemy to w Polkowicach, bo już wcześniej organizowaliśmy wspólne oglądanie meczów na telebimie, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich. Pamiętam emocje, które towarzyszyły meczom Polaków na siatkarskim mundialu przed dwoma laty. Jestem przekonany, że podobnie będzie tym razem. Tym bardziej, że bardzo liczę na udany występ naszych piłkarzy – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Euro 2016 rozpoczęło się w piątek, 10 czerwca, o 21 meczem gospodarzy turnieju, Francji z Rumunią. Pierwszy mecz Polaków odbył się w niedzielę (12 czerwca) o godzinie 18. Rywalem naszej drużyny narodowej była Irlandia Północna, z którą Polacy wygrali 1:0. W pierwszej fazie turnieju mecze odbywały się o 15, 18 oraz 21. Przy okazji meczów w polkowickim miasteczku kibica, która powstała na czas imprezy przewidziano także inne atrakcje – były dmuchańce, miniboisko, na którym dzieci mogły zagrać piłkę nożną oraz wiele innych animacji.
– Serdecznie zapraszam wszystkich na wspólne oglądanie meczów w ramach Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji. Przeżyjmy te emocje razem – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Good News Company Sp. z o.o.
ul. Sadowa 4/5
55-010 Groblice

Kontakt
+48 660 215 345
+48 512 466 001
hello@goodnewsco.pl