Zaznacz stronę

Organizacja imprez motoryzacyjnych

Kurs jazdy pod okiem szkoły Bezpiecznej jazdy Tomasza Kuchara, popisy kaskaderskie i niesamowite show driftu i stuntingu – to tylko niektóre atrakcje przygotowane podczas Moto Show.

Z myślą o miłośnikach mocnych wrażeń organizujemy serię ekstremalnych pokazów. Oprócz zespołu demonstrującego technikę jazdy w kontrolowanym poślizgu (ze śmiałkami na pokładzie samochodu!) przed publicznością prezentujemy pokazy jazdy na tylnym i przednim kole, drift na motorze i mini flip (obroty w powietrzu) – to tylko kilka z popisowych akrobacji.

Posiadanie samochodu to także ogromna odpowiedzialność: za siebie, współpasażerów i innych uczestników ruchu. Niewystarczająco uczuleni na ten drugi aspekt, często dajemy ponieść się brawurze, a skrajne wrażenia przedkładamy nad własne i cudze bezpieczeństwo. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym i poza szeregiem atrakcji przeprowadzamy cykl szkoleń i realistyczne symulacje, które bawiąc – uczą zdrowego rozsądku.

To tylko nieliczne z atrakcji, podczas Moto Show przeprowadzamy również pokazy ratownictwa, pokazy pomocy w przypadkach wypadów (na szczęście na naszych eventach tylko symulowanych). Do współpracy zapraszamy znanych celebrytów. Dla klientów zapewniamy również dodatkowe rozrywki w postaci: symulatorów zderzeń, obrazujące znaczenie prawidłowo zapiętych pasów, i alko-gogle, które demonstrują stopień upośledzenia zmysłów w zależności od ilości spożytego alkoholu.Good News Company Sp. z o.o.
ul. Sadowa 4/5
55-010 Groblice

Kontakt
+48 660 215 345
+48 512 466 001
hello@goodnewsco.pl